Безробітні в Україні мають змогу отримати виплату у розмірі 6700 гривень, якщо братимуть участь у проекті «Армія відновлення». Ця ініціатива має на меті залучити тимчасово безробітних до соціально корисної праці, спрямованої на сприяння відновленню країни. Наразі проект діє у 19 регіонах України та охоплює близько 48 тисяч безробітних, які отримують виплату у розмірі 6700 гривень, що еквівалентно мінімальній заробітній платі в Україні на 2023 рік.
Відповідні дані опублікували на сайті «tehnofan»
Учасники проекту «Армія відновлення» укладають договір на час участі у роботі. Ініціатива особливо зацікавлена в людях, які готові виконувати різні завдання, зокрема:
Надання соціальних послуг у районах концентрації іммігрантів.
Розвантаження, упаковка та доставка гуманітарної допомоги.
Розпил на мільйони: у Кременчуцькій громаді готують масштабну схему
Мінус сотні мільйонів у бюджеті країни: правоохоронці розслідують, як нардеп Шаповалов допомагав бізнес-партнеру ухилятися від податків
Безкоштовний відпочинок у Карпатах: українці можуть насолодитися розкішною тишею за "просто так"
"Божественная Катюша": заезда "Кухни" Кузнецова восхитила снимком с райского отдыха, Анна Кошмал оценила
Плетіння маскувальних мереж.
Надання допомоги пораненим військовослужбовцям у медичних установах.
Ремонт та пошиття військової амуніції.
Відновлення житлових будівель та приміщень.
Прибирання сміття.
Заняття, зокрема, заготівлею лісу задоволення потреб армії та населення.
Примітно, що під час конфлікту безробіття в Україні досягло історичного мінімуму. У липні 2023 року кількість зареєстрованих безробітних скоротилася до 112 тисяч, що є значним скороченням порівняно з більш ніж 296 тисяч, зареєстрованими за той же період 2022 року.
Якщо фізична особа бере участь у проекті «Армія відновлення», вона може отримувати виплати максимум за 90 календарних днів. Мінімальну суму допомоги також знижено з 1800 гривень до 1000 гривень. Ця ініціатива надає безробітним можливість зробити свій внесок у зусилля щодо відновлення країни, отримуючи при цьому фінансову підтримку під час своєї участі.