Податкова служба у Дніпропетровській області надала роз'яснення щодо умов зберігання коштів для виплати заробітної плати та інших фінансових виплат.
Цю новину розмістили на сайті «sud»
Відповідно до пункту 18 розділу II Положення № 148 установам та підприємствам дозволяється зберігати у своїх касових апаратах. Ця готівка може перевищувати встановлений ліміт касового апарату.
Надлишки готівки понад встановлений касовий ліміт можуть зберігатися в касових апаратах цих установ і підприємств протягом п'яти робочих днів, включаючи день отримання готівки з банку. При розрахунках з працівниками віддалених відокремлених підрозділів підприємств залізничного транспорту та морських портів готівка може зберігатися за межами касового ліміту протягом десяти робочих днів, включаючи день надходження готівки з банку.
Кошти, отримані від банку для інших виплат (не пов'язаних із заробітною платою, пенсіями, стипендіями тощо), повинні бути видані співробітникам того ж дня.
Кар’єри – «під ключ»: як Опімах з Держгеонадра допомагає Шапранупривласнювати підсанкційні родовища
Розпил на мільйони: у Кременчуцькій громаді готують масштабну схему
Зарплату збільшать тільки обраним. Для освітян, науковців, медиків, ВПО, пенсіонерів влада грошей на наступний рік не знайшла, – Тимошенко
Олег Скрипка виїхав за кордон і допомагає збирати гроші росіянам
Будь-які отримані від банку кошти, не використані за призначенням протягом терміну, зазначеного в пункті 18 розділу II Положення № 148, повинні бути або повернені до банку не пізніше наступного робочого дня банку, або залишатися в касі установи або підприємства за умови, що вона не перевищує встановлений ліміт.
У випадках, коли грошові виплати провадяться з фонду оплати праці, і ці виплати провадяться за рахунок касової виручки, установа або підприємство може утримувати надлишки коштів понад установлений касовий ліміт протягом трьох робочих днів з дня строку сплати цих платежів. Сума повинна відповідати тій, що зазначена у платіжній інформації, поданій до каси.
Ці правила призначені для забезпечення того, щоб грошові виплати, особливо заробітна плата та інші фінансові виплати, здійснювалися у встановлені терміни та межі. Це допомагає підтримувати прозорість та підзвітність у фінансових операціях.